Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Pejsek Endík

Zápisky z procházek

 

                                                         ZÁPISKY Z PROCHÁZEK                                                          1. jarní procházka

Dne 20.3. se se mnou panička vydala na fajnou procházku =). Fajná byla proto, protože byla docela dlouhá. Sice se při ní nic moc zajímavého nestalo, ale já jsem si ji i přesto užil.

Panička přikládá pár foteček:

  

 

 
                                  1. jarní procházka aneb konečně fajn počasí

Včera 28.3. bylo opravdu kráásné počasí, a tak panička neváhala a vydala se se mnou na procházku =). Abych si tu procházku pořádně užil, panička mě pustila na volno =). Byl jsem rád, ale nikde jsem neutekl, a tak mě za to panička pochválila =).... Nejprve jsme šli po cestě, ale pak jsme zamířili i do snad posledního sněhu v letošním roce =). Potom jsme došli k malému proudu vody a tam jsem se napil. No a šlo se domů =D....

Foteček moc není, protože se paničce vybil mobil =) =(.... :

 


 

Tak tady po té cestě jsme šli, a pak ještě hódně dolů :D !!

A tady jsem se napil :P !!

 

                                               

                                                Odpolední procházka

30.1. k paničce měla přijít její kámoška. Domluvily se, že až bude vycházet z domu, tak paničku prozvoní. Když se toho panička dočkala, oblíkla se, vzala mě na vodítko a šla kámošce naproti i se mnou. Nejprve jsme šli lesem, ale pak jsme se dostali k domkům, ve kterých bydlí různí pejsci. Já jsem si jich ale skoro vůbec nevšímal (za to mě panička pochválila). Když už se panička s kámoškou potkaly, šlo se zase nazpět xD. Panička si s kamarádkou měla hodně co říct, a tak si ani nevšimla, že si dělám co chci já xD (i když jsem byl na vodítku). Když se za mnou panička a kámoška otočily, uviděly mě, jak jsem v něčí cizí zahradě xD xD....Já jsem si to totiž podlezl takovou mezerou, kterou měli od země, než začínal ten jejich plot xD. Paniččina kamarádka měla v kapse nějaké pamlsky a tak mě na ně nalákala zase ven xD xD. Tahleta procházka se mi mooc líbila xD.

                                                            Veliká procházka

Dnes 4.1. se panička, její taťka a mamka se mnou vydala na přímo 'big' prochajdu. Trvala něco přes hodinu, ale pořádně jsem si ji užil. Paniččina mamka a panička mi začali říkat ČMUCHAČ, protože jsem prý všecko strašně očmuchával :D:D. Téměř celou cestu jsem byl puštěný na volno, ale když jsme šli kolem nějaké chaty, tak mě paniččin taťka vzal na vodítko. Ale i tak byla procházka mooc bezva!!

(Fotek moc nemáme, protože se paničce moc nechtělo fotit :P:P)

 

 

 

 

 

                                                        Lednová procházka

Dnes 3.1. mě panička vzala na moc bezva procházku. Tak bezva byla proto, protože mě na louce zase pustila na volno!! Pěkně jsme si to mašírovali, já všechno důkladně očmuchal a označkoval. Doufám, že si to někdy zase zopákněm!!

ještě na zahradě:

 

 

 

a na prochajdě:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                          Po Štědrém dnu

Dnes 25.12. mě panička vzala na procházku. No, na tom by nebylo nic zvláštního, že....?? Ale když jsme byli na louce, tak mi panička odepla vodítko. Já jsem to hned nepostřehl, ale když jsem na to přišel, byl jsme radostí bez sebe. Začal jsem po louce lítat jako divý. Bylo to moc fajn (ne, že bych byl na volno poprvé, ale panička to teď tak moc ráda nedělá, protože se bojí, že uteču. Jelikož několik metrů pod námi bydlí myslivec :(:( . A proto mě pouští pouze s jejím 'dozorem'. ) Když jsem se dostatečně na louce vyřádil, šli jsme dál (stále bez vodítka :)  ). Venku jsme byli asi půl hodiny, ale potom jsme ještě tk půl hoďky blbli na zahradě. Prostě dnešní ráno bylo mooc fajnové!!

(fotečky nemáme, jelikož panička zapomněla vzít mobil....)


                                                                         
Na Štědrý den

 Dne 24.12. se se mnou panička vydala na suprovní procházku. Nebyla sice ničím zvláštní, ale........vlastně ano,  byla zvláští, protože byl Štědrý den!! Byli jsme venku něco přes půl hodinky. No a taky se fotilo.

Jak si šlapu:

 ¨

'Pózuju':

 

 

No vždyť říkám, že jsme se skvěle bavili:

 

 

 

 

Ksichtík nebo portrét?? :

 

 

 

 

 

                                                                        Procházka v šeru

 Dnes 19.12. nám konečně napadl další sníh!! Doufáme, že už se tu udrží. No a jak panička slibovala v Novinkách, že nafotí nějaké fotečky, tk jsou tedy tu....Samozřejmě s kratším povídáním.
 
Když panička přišla ze školy, tak byla doma úplně sama. Přivítala mě a šla do domu. Asi po třech hodinách vyšla ven a řekla mi: "No, Endyšku, jdeme na procházku, no jo, na procházku." Slovo procházka  pořád opakovala, jako kdybych snad nevěděl, co to znamená.
 Když už jsme vycházeli, tak jsme uslyšeli štěkot nějakého psa. Já, jako správný pes a hlídač, jsem samozřejmě začal štěkat. Po chvíli ale štěkání ustalo. Pěkně jsme si šli, já jsem se brodil ve sněhu, ale pak to štěkání začlo znovu. Na paničce jsem viděl, že má trochu strach. Jelikož byla sama doma a ještě ke všemu bydlíme na samotě. Rozhodla se, že už půjdeme domů. Mě se ještě moc nechtělo, ale nakonec jsem paničku poslechl.
 Při cestě domů nás stále to štěkání doprovázelo. A pak uslyšela panička zvuk auta přijíždějícího k našemu domu. Strach se v ní stále stupňoval. Ale když auto vyjelo na rovinu, panička zjistila, že je to její starší bratranec. Ale o tom štěkání mu nic neřekla.
 No a zbytek už tu psát nebudu, protože bych musel psát ještě hóódně dlouho. Tk teda ty fotečky!!


na zahradě:                                                                        
(kvalita nic moc, jelikož se fotilo už za šera)na procházce:
 


                                                      

                                                       
Seznamovačka s pejskem Bertíkem


  Dnes, 27.11., jsem se seznámil, pro mě, s novým pejskem....To se jednou domluvila moje panička s paničkou toho pejska, jmenuje se Bertík, že bysme se my dva mohli poznat, jak se říká 'tváří v tvář'. No a tak se domluvili na tento den. Nejprve šla panička k té kamarádce, vzali Bertíka a šli k nám domů. Já už jsem je z dálky cítil, a tak jsem začal štěkat. Když přišli až k plotu, začali jsme se s Bertem očmuchávat. Pak si paničky řekly, že by nás mohli pustit k sobě. A my s Bertem nadšení, že se můžem očmuchat pořádně, jsme na sebe vlítli (no teda spíš já na něj a tak trochu jsem ho 'omylem zalehával' :D ) A panička mě skoro nemohla udržet :D, jak jsem tahal, abych se dostal blíž k Bertovi.
  No a fotek je docela málo, protože paničky se moc neodvažovaly fotit, aby nás uhlídaly... :P :P


'očmuchávačka':
 
 


 
 


                                                           
Průzkum zasněženého okolí

  Dnes 23.11. jsem se s paničkou vydal na průzkum okolí. Bylo to mooc fajn, protože přes noc napadalo dost sněhu a panička i já jsme byli úplně mokří a od sněhu :) :)....Ale i tak jsme byli venku na déle než hodinu.
Šli jsme dolů kopcem kterému se říka tzv. Kopaná. Název divný, ale říká se to už 'x' let. No a když jsme se vrátili zpět, viděl jsme páníčka č.2 (paniččiného taťku) jak někam jede autem a byl to směr Kopaná. No a tak jsem se hned rozběhl za ním a panička v domění, že mě chytne, se rozběhla za mnou. Jenomže ona vodítko pustila a já pelášil dál. Ale panička pořád za mnou. Když jsem dohnal auto a paniččiným tátou (on v půlce toho kopce zastavil) tak jsem se zastavil taky a pořádně to ze sebe 'vydýchával'. A protože se mi už zpátky po svých vůbec nechtělo, svezl jsem se autem :D :D.


Tak jsem paničku vítal:už na průzkumu:
cesta zpět:


No a takhle jsem se tvářil, když jsem jel tím autem:
 

A na zahradě jsem 'ulovil' něco na posílení:
    
                                                             
  Procházka ve snížku

 
 
Dne 22.11. nám napadl 'druhý' snížek. Tak toho panička hned využila a ještě dopoledne vzala dlouhé vodítko (asi 10m) a vydala se se mnou na průzkum zasněženého okolí.
  Ještě předtím jsme ale chvilku blbli na zahradě =) =).


na zahradě:

 


a na procházce:
cesta domů:
 


a na zahradě po procházce:


 příroda:

 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek